HEYBELİADA LUZ CAFE

2 gün önce
HEYBELİADA LUZ CAFE ...

Uzun çok uzun süredir siteye bir şeyler yazmadığımı fark ettim. Yoğunluğun ve koşturmacının geldiği son nokta. Ay beni mazur görün falan demiyorum öyle peşimde kitlelerin olmadığını gayet de biliyorum :) Okursanız ne ala okumazsanız da başım gözüm üstüne der ve esas konuya, beni tekrar paylaşıma iten Heybeliada geziye geçerim ;)

Haftasonu için lise arkadaşlarım İstanbula geleceği ve daha önce adalara gitmedikleri için hemen bir günü adalara ayırdım. Dedim bu vesileyle ben de gezeyim ve daha önce gördüğüm büyük adayı değil heybeli adayı tercih ettim. Esasen kınalı adaya gidecektik ama Kartaldan feribot seferi maalesef yoktu. Aslında iyi ki de yokmuş. Heybeliaday ba yıl dım, sakinliğine, huzuruna, büyük adadaki şamatanın burada olmayışına bittim. Adayı başka bir yazıda detaylı anlatacağım için özele inip Luz cafeden devam etmek istiyorum.

HEYBELİADA LUZ CAFE

Resimlerde de gördüğünüz üzere cafe sıcacık, nostaljik bir ev ortamı. İşletmeciliğini bir hanım üstlenmiş ve satılan her ürün Onun emeği. Duvarlarda 80'lerden kalan resimler, eski fotoğraf makineleri, ekose masa örtüleri, antika mobilyalar kısacası geçmişe dair her şey. Aslında ben öyle her şeyi eski eski sevmem ama arada böyle mekanlar içimi ısıtıyor. Hele hele siz nostalji kraliçesiyim diyorsanız ki Türk kızlarının %80i gibi :P, bayılcağınıza eminim.

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook