BURSA SHERATON OTEL

2 gün önce
BURSA SHERATON OTEL ...

Seyahat ve otel yazılarıma fırsat buldukça yenilerini eklemeye çalışıyorum. Uzun süredir Bursa'da olmam nedeniyle bu şehri çok iyi tanıdım. Gerçekten yaşanılası bir şehir Bursa, tek sorun trafik.

BURSA SHERATON OTEL

Bursa'nın genel duruşundan çıkıp Sheraton Otel hakkında fikirlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki Sheraton markası otel görünümünde kendini gösteriyor. Yeni bir otel olması nedeniyle gerçekten çok ama çok şık. Özellikle dağ manzaralı köşe odaları tercih ederseniz oldukça memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Havuzu ve spası oldukça temiz ve sakin. Otelin yeri ve o bölgede fazla otel olması sebebiyle çok fazla müşterisi yok. Bu sessizliği sevenler için avantaj olabilir diye düşünüyorum. Kahvaltısı diğer otellerlerle kıyaslandığında çok zengin değil ama yeterli düzeyde.

BURSA SHERATON OTEL

Çalışanlar kesinlikle çok profesyonel, temizlik konusunda zaten söyleyecek söz yok. Yalnız köşe odalarda duşta koku sıkıntısı var. Bütün duşu söküp temizlediklerinde kokunun önüne geçebiliyorlar, aklınızda olsun ;)

BURSA SHERATON OTEL

BURSA SHERATON OTEL

BURSA SHERATON OTEL

BURSA SHERATON OTEL

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook